Galerie

3TM- Trójmiejskie Targi Motoryzacyjne 2017

W dniach 27-29 października 2017 odbyły się kolejne targi motoryzacyjne w Trójmieście. Wydarzenie z roku na rok jest coraz większe, bardziej rozpoznawalne oraz, w tym roku widać też większą okazałość – zarówno pod względem liczby wystawców, jak i prezentowanych modeli samochodów. Podczas tegorocznej edycji wystawcy zaprosili gwiazdy: mistrzynię driftu Karolinę Pilarczyk oraz  Kubę Bielaka. Drugiego dnia gościli bardzo sympatyczni Rafał Jemielita i Jarosław Maznas znani z Automaniaka.

Na targach duże wrażenie zrobiła wystawa Mazdy, samochody tego producenta były ustawione w idealnym szeregu. CX-5 w kolorze soul red crystal zrobiło na mnie piorunujące wrażenie. Samochód jest teraz naprawdę dopracowany na tle pozostałych modeli w gamie – wyróżnia się znacząco.

Stanowisko Plichty, było skromne aczkolwiek najnowszy hit Skoda Karoq zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Samochód wydaje się mieć spory potencjał na to, aby stać się liderem sprzedaży.

Stanowisko VW z całą gamą elektrycznych modeli pokazało nowy trend elektryfikacji.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się Kia ze swoim modelem – Stinger. Jest również nowa Kia Stonic siostra Hyundai Kona (swoją drogą również obecna podczas imprezy). Stonic i Kona to razem gama bardzo ostro atakujących SUV-ów klasy B.

Stanowisko Suzuki bardzo obszerne pokazało nowego Swifta, Ignisa, Vitare oraz Baleno. Nowy Swift zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Ignis wzbudzał, natomiast zainteresowanie wśród młodych odwiedzających.

Honda wzbudzała zainteresowanie Type R, Peugeot modelem 3008 i 5008, Alfa Romeo Gulią. Na stoisku Forda już jak od jakiegoś czasu Focus RS oraz Mustang robią furorą. Do drugiego z nich, mam ogromną osobistą słabość.

Na stanowisku Opla ekscytację wśród odwiedzających budziła nowa Insignia.

Zapraszam do galerii:

Podsumowując, mimo, że nie ma wszystkich marek dostępnych na rynku trójmiejskim. A część dilerów wystąpiło zaledwie z paroma egzemplarzami, targi są okazałe a odwiedzających nie brakuje.

strona targów:

https://www.3tm.com.pl

Bilety:

18 zł normalny

12zł ulgowy

Druk 3D – usługi wsteczny.pl – Galeria

Parę zdjęć wydrukowanych drukarką 3D, w ramach naszych usług. 

http://wsteczny.pl/uslugi-wsteczny-pl-wynajem-sprzetu/

Toyota Avensis T27 – Costa de la Luz – Gibraltar – Afryka w tle – Galeria

Zapraszam do obszernej galerii z miejsca, gdzie łączą się morze i ocean. Miejsca oszałamiającego bajkowym krajobrazem ukazującym potęgę otaczającej nas natury. Niebawem galerie uzupełni obszerny test japońskiego połykacza przestrzeni . Test niecodzienny, ponieważ tak jak sesji, tłem samochodu była Andaluzja, najładniejsza ze wszystkich części wybrzeża słońca.

 

"worek zdjęć" ze SPAM-u, 14.08.2016 Gdynia

Bez selekcji, aby każdy sobie coś wybrał, nie długo nieco bardziej profesjonalny album na wsteczny.pl zapraszam, filmy pewnie za tydzień dopiero udostępnię.

Wyniki:

http://masatech.pl/index.php?str=online&rajd=KJS&onlinestr=wyniki

Zdjecia:

OWAL –

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.538346533016565.1073741834.471389826378903&type=1&l=a7173f233c

PARKING-

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.538351459682739.1073741835.471389826378903&type=1&l=583902b9cc

 

 

XI ZLOT CIVICA 4G AUTODROM POMORZE 1-3 LIPCA

Zapraszam do galerii z ostatniej pojeżdżawki. Było naprawdę bardzo sympatycznie. Wyniki są na masatech.pl, udostępniam również wyniki z excela zrobione przez jednego z zawodników.

wyniki-autodrom

Skrót rajdu Kwidzyn na pomorzu – parę zdjęć i filmów

1. Rajd Kwidzyński – inauguracyjna runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Pomorza.
Dwie kategorie: RO oraz SuperKJS.

Plan:
sobota – prolog wieczorny na Placu Jana Pawła II w Kwidzynie.
niedziela – odcinki: 43,65 km oesowych dla RO oraz 18,25 km os dla SKJS.
Szczegółowa mapka na stronie rajdkwidzynski.pl.

Pomimo skali rajdu wszystko przygotowane naprawdę na wysokim poziomie. Odcinki bardzo szybkie, i można było naprawdę zasmakować prawdziwych rajdowych odcinków jako amator.

Dosłownie parę zdjęć z rajdu:

On board 1 Rajd Kwidzyński – OS Szopowo 2 – Citroen C2 VTS – Piotr Szupryczyński 

Groźny wypadek :

On board (wygląd przygotowanej trasy z cywilnego samochodu) z przygotowania tras:

https://youtu.be/q6ZTzBMhpAc
https://youtu.be/iU-oZRB6zQg

Temat na rajdowe trójmiasto:

http://www.rajdowetrojmiasto.pl/viewtopic.php?t=3936&sid=f92bfc8a4b07f224012899ebdd080246